Reklamlar

‘Mavi Kapak’ Ölüm Timi

KICK BOX hocam beni sokak dövüşçüsü yapmaya çalışıyor! Hayatımda bir kızın saçının telini çekmişliğim yok diyorum adama, daha da gaza geliyor: Artık çekeceksin!

Hocam plastik su şişesinden su içiyor…Sonra su şişesinin mavi kapağını gösteriyor…Hemen atlıyorum lafa: Evet evet topluyoruz biz de mavi kapak, yardım kampanyası için di mi?
Meğer lafını balla kesmişim: Bu, küçük ama önemli bir savaş aletidir! İleri ki derslerde plastik kapakla nasıl adam öldürülür onu gösterecem, diyor…Ana, psikopat mı ne? Ölüm timi kuruyor, beni de ona mı katıyor acaba? Evet bakışlarım öldürücü olabilir ama geri kalanım, asla! Valla bu adam yüzünden plastik şişeden su içenin 10 metre etrafından dolanıyorum artık! Kampanya manpanya hak getire!

Neyse, hocam devam ediyor vurduya kırdıya: Kapkaççı nasıl etkisiz hale getirilir?
Kapkaççı arkadan yaklaştı…Elini çantaya doğru uzatmasıyla başparmağını üst boğumdan tutup bi çevireceksin, kendini yerde bulacak!
Diyosun…Sonra kalkıp benim peşimden koşmasın? Ya da şöyle olsa hocam: Kapkaççı gelse, elini verse, ben de bilekten kavramak suretiylen dönüp “Bi dakka kardeş, başparmağını bi verir misin, boğumu iyi ayarlamam lazım, tam boğumdan sıkmak lazım, yalnız şu çantamı bi tutar mısın, elimde çanta varken yapamıyorum da, heh sağolasın” desem napar acaba? Bi taraftan sıkarken, bi taraftan öğüt versem, ben senin ananın emekli maaşının olduğu çantayı çalsam, bütün ay nasıl geçinirsiniz desem, ağlayarak kaçar gider mi?

Hocam tip tip bakıyor…Ümitler azalıyor, gözünden anlıyorum…Ölüm timinden şu an itibariyle kovuldum…Ne mal olduğumu anladı, çok şükür…Benim de pilim bitti zaten…Şu an barış içinde bi dünyada uyumak istiyorum…Pamuk gibiyim…Sanırsın döve döve yumuşamış bonfileyim…Endorfin tavan yapmış…Kafam güzel…Değil yumruk yapacak, kaşımı çatmaya halim yok…Lütfen, dövüşmek lazım gelirse derslerden sonra gelmesin…Mutlu ve pestil halimle kimseye şiddet uygulayamam ben! Severim, öperim, kapkaççıya al hepsi senin olsun derim…Arabama çarpan olursa, ammaaan koymuşum arabasına, senden önemli mi derim…Dersten sonra olursa derim, yemin ederim…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: